“Su Kaynaklarının, Tipoloji, Kütle ve Risk Çalışmalarının Yapılarak İzleme Programlarının Hazırlanması Projesi” başlangıç toplantısı yapıldı

Buradasınız

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürlüğü ile Türksat arasında 14 Aralık 2017 tarihinde imzalanan “Su Kaynaklarının Sayısallaştırılması, Tipoloji, Kütle ve Risk Çalışmalarının Yapılarak İzleme Programlarının Hazırlanması Projesi”  kapsamında bir başlangıç toplantısı gerçekleştirildi.

28 Şubat 2018 tarihinde Ankara’da yapılan toplantıya, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Müsteşar Akif Özkaldı, Müsteşar Yardımcıları Ali Rıza Diniz, Hüseyin Dinçer, Cemal Nogay, Su Yönetimi Genel Müdürü Bülent Selek, Harita Genel Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, Türksat A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Dr. Halil Yeşilçimen ve Coğrafi Bilgi Teknolojileri Direktörü Serdar Küpcü ile kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

Genel Müdür Yardımcısı Dr. Yeşilçimen, yaptığı açılış konuşmasında, Türksat’ın uydu, kablo ve bilişim alanlarında sunduğu hizmetlerden bahsederek, bakanlık bünyesinde yürütülen projeler hakkında bilgi verdi.

 

Etkinlik Yeri: 
Ankara
Etkinlik Tarihi: 
Çarşamba, Şubat 28, 2018