Türksat, Business Cup Turnuvası'nda Gruptan Çıkmayı Garantiledi

Buradasınız

Türkiye genelinde kurumsal şirketlerin çalışanlarından oluşan futbol takımlarının katılımıyla düzenlenen Business Cup Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. İlk dört maç sonucunda 1 mağlubiyet 3 galibiyet alan Türksat takımı, gruptan çıkmayı garantiledi.

Gruptaki ilk maçında Vakıfbank’a 3-2 mağlup olan mavi-siyahlı ekibimiz, Ant-Teknik’i 6-2, Madalyon P.M.’yi 11-0 ve Hero Türkiye’yi 4-1’lik skorlarla geçerken, 6 takımın olduğu grupta İBA Kimya ve Vakıfbank’tan sonra 3. olarak yer alıyor.

Gruptaki son maçını Pazar günü İBA Kimya ile oynayacak olan takımımızda 17 golü bulunan Zeynel Doğan turnuvanın en çok gol atan oyuncusu durumunda. Zeynel Doğan sadece Madalyon P.M. maçında 10 gol atmayı başararak Business Cup turnuvalarının tarihinde bir maçta en çok gol atan oyuncu unvanını kazandı.

Ankara’dan 26, Türkiye genelinden ise 180 takım katıldığı turnuvada Türkiye finalleri 3-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Kızılacahamam’da düzenlenecek.

Özet maç görüntüleri için tıklayın.

Oyuncular:

Serhan Konar, Abdullah Cırlak, İbrahim Ayaz, Deniz Çelik, Aşur Tırıl, Eren Gümüş, Hüseyin Melih Altın, Fatih Geredeli, Zeynel Doğan, Atılım Keleş, Mehmet Akif Dalkılıç, Halit Sarp, Ali Bilici, Eren Sarp ve Mücahid Fırıncı

Teknik Sorumlu: Ahmet Melik Dalkılıç

İdari Sorumlu: Enes Emre Doğan

 

Etkinlik Yeri: 
Ankara
Etkinlik Tarihi: 
Pazar, Mart 24, 2019 to Çarşamba, Mart 27, 2019