Türksat, ISAF’a Katıldı

Buradasınız

Türksat A.Ş., güvenlik alanındaki son teknoloji ürünlerinin sergilendiği Marmara Fuarcılık tarafından 13-15 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen ISAF Exclusive fuar ve konferansına katıldı.

Yaklaşık 30 firmanın katılım sağladığı fuarda, gözetim sistemleri, güvenlik alarmları, geçiş kontrol sistemleri, devriye ekipmanları, araç güvenliği ve güvenlik araçları, bilgi güvenliği, siber güvenlik, akıllı bina ve bina otomasyon sistemleri, iş sağlığı güvenliği ve iş emniyeti, yangın önleyici malzemeler gibi çözümler tanıtıldı.

Etkinliğin fuar kısmında sektördeki son teknoloji ürünler sergilenirken, konferans kısmında güvenliğe dair gündemdeki en önemli başlıklar profesyonel konuşmacılar tarafından tartışıldı.

Türksat Uydu Hizmetleri Kurumsal Çözümler Direktörü Süleyman Kuzu, “Yerli, Milli Teknolojiler ile Büyüyen Şehirler Büyüyen Ekonomiler” başlıklı oturumda, Araştırma Geliştirme ve Uydu Tasarım Direktörü Tayfun Dar ise, “Milli Kalkınma İçin Yerli Üretim ve Gelecek Planlama: Endüstri, Güvenlik ve Savunma” başlıklı oturumda Türksat’ın yürüttüğü yerli teknoloji ve AR-GE projeleriyle ilgili birer sunum yaptı.

Ayrıca etkinlik kapsamında, TRT Radyo1’de Türksat Sponsorluğunda yayınlanan “Dijital Hayat” programının bu haftaki ISAF Exclusive 3. Güvenlik Konferansı özel yayınının konuğu, Türksat Bilişim Sözleşme Yönetimi ve Mali Takip Direktörü Ahmet Aslanpınar oldu. Aslanpınar, programda Türksat’ın bilişim teknolojileri alanında yürüttüğü faaliyetlerden bahsetti.

Etkinlik Yeri: 
Ankara
Etkinlik Tarihi: 
Çarşamba, Mart 13, 2019 to Cuma, Mart 15, 2019