AKTİF OPTİK SİSTEMLER TEMİNİ İŞİ EK DÜZENLEMESİ (1)

Buradasınız

Onay Tarihi: 
Perşembe, Ocak 18, 2018

AKTİF OPTİK SİSTEMLER TEMİNİ İŞİ EK DÜZENLEMESİ (1)

Satınalma dokümanlarındaki aşağıda mevcut halleri verilen maddeler, yanlarında belirtilen yeni halleri ile İdari Şartname 14. maddesindeki hükümler çerçevesinde değiştirilerek yeniden düzenlenmiştir.

 

MEVCUT HALİ

YENİ HALİ

İlan Metni 4. Madde

Satın almaya teklif verecek olan istekli firmalar tekliflerini, Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. Kablo Sistemleri Altyapı ve İşletme Direktörlüğü’ne (Yukarıda belirtilen adrese), 22/01/2018 Pazartesi günü saat 09:00 - 17:00 arasında vereceklerdir.  Belirtilen gün ve saat aralığından önce ve sonra verilen teklifler kabul edilmeyecek ve açılmaksızın istekliye iade edilecektir.

Satın almaya teklif verecek olan istekli firmalar tekliflerini, Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. Kablo Sistemleri Altyapı ve İşletme Direktörlüğü’ne (Yukarıda belirtilen adrese), 24/01/2018 Çarşamba günü saat 09:00 - 17:00 arasında vereceklerdir.  Belirtilen gün ve saat aralığından önce ve sonra verilen teklifler kabul edilmeyecek ve açılmaksızın istekliye iade edilecektir.

Sözleşme 6.3 Maddesi

Türksat, iş ortağı firma üzerinden ürünleri temin etmek isterse, Yüklenici ürünleri ihale birim fiyatlarını aşmamak üzere iş ortağı firmalara satmakla mükelleftir.

-

Teknik Şartname 7.3 Eğitim Maddesi

(Yeni eklenen)

Firma 7.2 maddesinde belirtilen teorik eğitimlere ilaveten Türksat tarafından belirtilen lokasyonlarda en az 3 gün olmak üzere ayrı ayrı sahada pratik (kurulum) eğitim verecektir.

 

TEKNİK ŞARTNAME EK-2 DE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

MEVCUT HALİ :

GERİ YÖN OPTİK ALICILARI

 

4x4 RX

4x4 RFOG RX

Noise Equivalent Power (pA/sqrt(Hz))

<  4,5

≤  1,5

       

 

YENİ HALİ :

GERİ YÖN OPTİK ALICILARI

 

4x4 RX

4x4 RFOG RX

Noise Equivalent Power (pA/sqrt(Hz))

<  4,5

≤  1,8