VERİ YEDEKLEME SİSTEMİ TEMİNİ 13/07/2018 TARİHLİ ZEYİLNAME

Buradasınız

Onay Tarihi: 
Cuma, Temmuz 13, 2018

VERİ YEDEKLEME SİSTEMİ TEMİNİ

13/07/2018 TARİHLİ ZEYİLNAME

 

06/07/2018 tarihinde Türksat A.Ş. web sayfasında ilan edilen VERİ YEDEKLEME SİSTEMİ TEMİNİ satın almasına ait Teknik Şartname’de aşağıda belirtilen maddeler değiştirilmiştir.

 

·      Teknik Şartname’nin 5.1.2.1. maddesinde belirtilen;

“Yüklenici tarafından Teklif edilen disk tabanlı yedekleme sistemi ni oluşturan tüm parçalar yeni ve orijinal olacaktır. Cihaz ve malzemelerin hiç bir bölümünde kırık, çatlak, deformasyon ve malzeme hataları bulunmayacaktır. Bulunan malzeme hataları Yüklenici tarafından en geç 3(Üç) gün içerisinde ücretsiz olarak temin edilecektir.” ifadesi.

“Yüklenici tarafından Teklif edilen disk tabanlı yedekleme sistemini oluşturan tüm parçalar yeni ve orijinal olacaktır. Cihaz ve malzemelerin hiç bir bölümünde kırık, çatlak, deformasyon ve malzeme hataları bulunmayacaktır. Bulunan malzeme hataları Yüklenici tarafından en geç 10(On) takvim günü içerisinde ücretsiz olarak temin edilecektir.” şeklinde değiştirilmiştir.

 

·      Teknik Şartname’nin 5.1.3.9. maddesinde belirtilen;

“Teklif edilen disk tabanlı yedekleme sistemi en az 420 TB net kapasite ile sunulmalıdır. Eğer teklif edilecek Disk sistemi yedeklenecek veriyi tampon bir disk alanında da saklayacak ise tampon alan için en az 420 TB net alan, tekilleştirme için en az 420 TB net alan toplamda en az 840 TB net alan kapasite ile sunmalıdır. Sistem disk çekmecesi ekleme yoluyla toplamda en az 1,5 PB net kapasiteye kadar büyütülebilmelidir. Eğer 1,5 PB net kapasiteyi sağlamak için lisans gerekiyorsa gereken lisanslar ücretsiz olarak teklif edilecektir.” ifadesi,

“Teklif edilen disk tabanlı yedekleme sistemi en az 420 TB net kapasite ile sunulmalıdır. Eğer teklif edilecek Disk sistemi yedeklenecek veriyi tampon bir disk alanında da saklayacak ise tampon alan için en az 420 TB net alan, tekilleştirme için en az 420 TB net alan toplamda en az 840 TB net alan kapasite ile sunmalıdır. Sistem disk çekmecesi ekleme yoluyla veya sisteme minimum 480TB brüt kapasitelerle ek modül sistem eklenerek toplamda en az 1.5 PB kapasiteye kadar büyütülebilmelidir. Eğer 1.5PB net kapasiteyi sağlamak için lisans gerekiyorsa gereken lisanslar ücretsiz olarak teklif edilecektir.” şeklinde değiştirilmiştir.

 

·      Teknik Şartname’nin 10.2. maddesinde belirtilen;

“Garanti süresi içerisinde, teknik şartname kapsamındaki standart yazılımların gelişen yeni teknolojiler doğrultusunda çıkan tüm üst ürünlerini; İdarenin talep etmesi halinde ücretsiz olarak sağlanacak ve yüklemesi yapılacaktır.” ifadesi,

“Garanti süresi içerisinde, teknik şartname kapsamındaki standart yazılımların gelişen yeni teknolojiler doğrultusunda çıkan tüm üst sürümleri;  İdarenin, garanti süresi içerisinde talep etmesi halinde ücretsiz olarak sağlanacak ve yüklemesi yapılacaktır.” şeklinde değiştirilmiştir.