/
Ankara Üniversitesi, Teknokent
Bilişim

Türksat Bilişim çalışanlarına yönelik düzenlenen “Geleneksel Türksat Bilişim Buluşması”, Ankara Üniversitesi Teknokent Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Etkinliğe, Türksat Genel Müdürü Hasan Hüseyin Ertok’un yan sıra, Bilişim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Savaş, İdari ve Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Çöllüoğlu, Uydu Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Selman Demirel ve ilgili direktörler katıldı.

Kahvaltı programı ile başlayan etkinliğin sunuculuğunu Levent Kol gerçekleştirirken, program, “2023 yılı Neler Başardık” videosu ile devam etti. Açılış konuşmalarının ardından etkinliğin etkileşimini ve interaktif aksiyonu arttırmak amacıyla Human Bingo Oyunu oynandı. Birbirlerine sorular sorarak en kısa zamanda kutucukları doldurmaya çalışan oyuncular, eğlenceli anlar yaşadı. Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen "Mikrofon Sende" programında ise şirket işleyişine dair görüş ve öneriler paylaşıldı.

Türksat Bilişim personeli arasında düzenlenen çekilişte de 2 kişiye tablet, bir kişiye de tatil ödülü verildi. “Geleneksel Türksat Bilişim Buluşması” fotoğraf çekimi ile son buldu.