20 Şubat 2024
Kablo

Türkiye’nin müşteri memnuniyetini en kapsamlı ölçen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenen A.C.E Awards (Achievement in Customer Excellence)’da “Dijital Platform” sektöründe Türksat Kablo TV, İnternet Servis Sağlayıcılar sektöründe ise Türksat Kablo Net müşteri deneyimini en iyi yaşatan marka ödülünü aldı.

530 bin markanın, 11 milyon 200 bin bireysel üyenin ve aylık 30 milyon ziyaretçinin buluştuğu Şikayetvar, mükemmel müşteri deneyimini yaşatan markaları dokuzuncu kez belirledi. İstanbul’da gerçekleştirilen 9. A.C.E. Awards’ta firmaların şikayet verileri, pazar payları ve 1,5 milyon anket temel alınarak mükemmel müşteri deneyimi yaşatan markalara ödülleri verildi. 

İki Diamond Ödülü Türksat Kablo’nun

Markaların uçtan uca memnuniyet yönetim becerisinin ödüllendiği A.C.E Awards’ta bu yıl Dijital Platform sektöründe Türksat Kablo TV, Diamond ödülünü alarak en iyi müşteri memnuniyetine sahip firma olurken İnternet Servis Sağlayıcılar sektöründe de Türksat Kablo Net yine Diamond ödülüne layık görüldü. İnternet Servis Sağlayıcılar sektöründe A.C.E Awards ödülünü Türksat adına, Kablo Operasyon Yöneticisi İlker Yasin Tekin alırken, Dijital Platform sektöründe A.C.E Awards ödülünü ise Türksat Çağrı Merkezleri Sorumlusu Gamze Kibaroğlu aldı. Ödül töreninde Türksat adına konuşan Çağrı Merkezleri Sorumlusu Kibaroğlu, Türksat Kablo TV ailesi olarak ödül töreninde olduklarını belirterek “Kocaman kalabalık bir ekibiz. Bizim burada olmamıza destek olan değerli Türksat yöneticilerine, iş ortağı firmamıza ve gayretle emek veren çağrı merkezi ekibimize teşekkür ederim” dedi.