Türksat A.Ş., Avrupa‘dan Asya‘ya uzanan geniş bir coğrafyada uydular üzerinden ses, veri, internet, TV ve radyo yayıncılık hizmetleri sağlar ve karasal altyapının olmadığı bölgelerde müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik esnek çözümler sunar. Uydu haberleşmesi alanındaki küresel çözümleriyle farklı dilleri ve kültürleri birbiriyle buluşturan Türksat, sahip olduğu kablo altyapısı üzerinden yurtiçindeki abonelerine kablo yayıncılık hizmetleri sağlar.

TV ve radyo yayınlarının uplink/downlink hizmetleri, günümüz standartlarına uygun, istenilen sürelerde, kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışıyla başta Türksat uyduları olmak üzere diğer operatörlerin uyduları üzerinden verilir.

TRT 4K, Güç Dijital, Dijitürk, Tivibu, El Cezire TV, El Cezire International TV, Kablo TV Platform Yayını, Polis Radyosu ve Türkiye‘nin Sesi Radyosu yayınlarının uyduya iletimi Türksat tarafından sağlanır.

Başvuru Kılavuzu
TV Frekans Listesi
Online Başvuru

Uyduya çıkma talebiyle ilgili aşağıdaki maddelere ek olarak talep edeceğiniz kapasite miktarını (…Mbps) ve yapılacak yayınla ilgili içerik hakkında kısa bilgiyi bizlere iletmeniz gerekmektedir.

  1. İmza Sirküleri
  2. Ticaret Sicil Odası Belgesi
  3. Uydu Yayın Lisans Belgesi
  4. Şirketin resmi adı
  5. İmza yetkilisinin adı, soyadı ve unvanı
  6. Teknik sorumlunun adı ve soyadı
  7. Telefon ve faks
  8. Adres

Online Başvuru Formunu doldurduktan sonra yukarıda belirtilen gerekli belgeleri sales@turksat.com.tr adresine ilettiğiniz takdirde yayın talebiniz resmi olarak değerlendirmeye alınacaktır.

Türksat frekans listesine Türksat Frekans Listesi sayfasından ulaşabilirsiniz.